WeCreativez WhatsApp Support
Veteriner destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
Whatsapp Destek

Operasyonlar

Cerrahi işlemler ve evcil hayvanınız

Uygulamalarımız, yalnızca en yeni ve en iyi ekipmanları kullanarak, kapsamlı bir evcil hayvan ameliyatı gerçekleştirmek için uygundur. Tüm cerrahi alanlar tamamen sterildir ve tüm evcil hayvan cerrahi prosedürleri en yüksek endüstri standartlarına uygundur.

En iyi arkadaşınız emin ellerde.

Veteriner hekimlerimiz, kısırlaştırma, teşhis cerrahisi, sezaryenler, tümör ve yumru çıkarma, yara dikişleri, bağırsak tıkanıklıkları ve daha fazlası gibi çok çeşitli cerrahi prosedürler gerçekleştirir.

En yüksek düzeyde temizliği sağlamak, evcil hayvanlar için olduğu kadar cerrahi prosedürler söz konusu olduğunda insanlar için de önemlidir. Arven Veteriner cerrahi ekibinin her zaman tamamen giyinmesinin nedeni budur. Aletler bir otoklavda sterilize edilir ve hastane gibi özel bir ameliyat salonumuz vardır. Pet ameliyathane yatağı, sürekli takip edilen hastalarımızın konforu ve sağlığı için ısıtılır. Tam eğitimli bir veteriner hemşiresi, veterinere prosedür boyunca yardımcı olur ve hastaları iyileşme sürecine kadar izler.

Evcil hayvanınız ameliyat olmadan önceki gün ne yapmalısınız?

Hastaların herhangi bir anestezi veya sedasyondan önce aç kalması önemlidir. Planlanan ameliyattan önceki gece, evcil hayvanınızın akşam yemeğini saat 20: 00’den önce tüketmesini sağlayın. Bu sürenin sonunda onlara başka yiyecek vermeyin. Su bir gecede bırakılabilir, ancak ertesi sabah erkenden alınması gerekir.

Ameliyattan önceki gece kedileri içeride kilitlemek iyi bir fikirdir, böylece dolaşmasınlar (veya potansiyel olarak gece yarısı atıştırması).

Ameliyat günü

Ameliyat günü evcil hayvanınıza kahvaltı yok. Bu, evcil hayvanınızın yemişse anestezi alması güvenli olmadığı için çok önemlidir. Sabah ilk iş olarak su kabını çıkarmayı unutmayın. Randevunuza zamanında geldiğinizden emin olun, böylece klinik hemşiremiz ameliyat öncesi yönetimi tamamlamanıza yardımcı olabilir. Zamanında olmak, ekibimizin size ve evcil hayvanınıza tüm dikkatimizi vermesini sağlar.
Evcil hayvanınızın rahatı için, lütfen kabul edilmeden önce tuvaletlerinin olduğundan emin olun.